Star Tours | 5 DITE PER TE VIZITUAR BUKURESHTIN
902
post-template-default,single,single-post,postid-902,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

5 DITE PER TE VIZITUAR BUKURESHTIN

5 DITE PER TE VIZITUAR BUKURESHTIN

💢Tour Ballkanik per vetem 199 Euro⠀
🔜NXITONI ,

Nisja ne dt.

► 6, 13, 20 Mars
► 18, 25 Prill
► 1 Maj

🎲Ne pakete perfshihet :
💢Udhetim dhe shetitjet me autobus komod
💢Akomodim ne hotel 3 dhe 4 me mengjes dhe darke ne Bukuresht
💢Akomodim me mengjes ne Beograd dhe Sofie
💢Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

➡️Per rezervime dhe me shume informacione na kontaktoni⠀⠀⠀⠀⠀
📱 +355 69 20 69 694⠀⠀⠀ +35544521300⠀⠀⠀⠀
 info@star-tours.al⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Pagesat mund ti kryeni:⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🏦 Procredit Bank (Star Tours 2014)⠀⠀⠀⠀⠀⠀
📮Western Union & MoneyGram⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🎯 Prane zyres Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaza e re , prane Raiffaisen bank⠀

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.