Star Tours | Brezovice 1 dite 13 €
1025
post-template-default,single,single-post,postid-1025,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Brezovice 1 dite 13 €

Brezovice 1 dite 13 €

Datat e nisjes:
9, 13, 20, 27 Janar
3, 10, 17, 24 Shkurt

PROGRAMI:

Nisja behet nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit
Ndalese per kafe gjate rruges Ndalese per kafe ne Kukes.
Procedurat doganore ne doganen e Morines  dhe mberritja ne Brezovice
Kohe e lire per te bere ski dhe konsumimin e drekes.
Pas drekes nisemi per ne qytetin e Prizrenit. Qendrojme rreth 1 ore e 30 minuta.
Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe dhe pushim
Mberritja ne Tirane.

Perfshihen ne cmim:
Transporti vajtje – ardhje  me autobuz komod

Nuk perfshihen ne cmim:
Paisjet e skive, aktivitete te tjera ne pisten e skive.

➡️Per rezervime dhe me shume informacione na kontaktoni⠀⠀⠀⠀⠀
📱 +355 69 20 69 694⠀⠀⠀ +35544521300⠀⠀⠀⠀
 info@star-tours.al⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Pagesat mund ti kryeni:⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🏦 Procredit Bank (Star Tours 2014)⠀⠀⠀⠀⠀⠀
📮Western Union & MoneyGram⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🎯 Prane zyres Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaza e re , prane Raiffaisen bank

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.