Star Tours | Paketa Individuale
137
archive,category,category-paketa-individuale,category-137,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Paketa Individuale

DT 6-10 SHKURT NISJA NGA TIVATI AKOMODIMI NE AGIOS HOTEL ME 3 * ME MENGJES ----------------------------------------- NE CMIM NUK PERFSHIHET : PROCEDURA PER VIZE (150 EURO ) ---------------------------------------- CFARE NE SYGJEROJME TE VIZITONI : -GRAND KREMLIN PALACE -SAINT BRASIL'S CATHEDRAL -RED SQUARE PS:KEMI DHE DISA VENDE SEKRETE :p //...