Star Tours | Paketa me Guide
136
archive,category,category-paketa-me-guide,category-136,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Paketa me Guide

Cmimi 145 euro Datat e udhetimit: 14 Shkurt, 7 Mars Programi Dita e pare: Nisja nga Tirana behet ne oren 05:00. Kalojme nga kufiri I Hanit te Hotit, drejt Podgorices. Pushime te shkutra per kafe. Vazhdojme udhetimin ne Medjugorje. Vizite ne Mostar ose i qujatur ndryshe qyteti i Menekshese...

Datat e  nisjeve: ► 15 Shkurt 8, 14, 22 Mars Dita e parë: Nisja nga Tirana me autobus ne ora 05.00 te mengjesit, prane Korpusit, tek sheshi “Nene Tereza”, në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës,...

DT: 7 MARS Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 02:00 Udhetimi gjate nates ne drejtim te Stambollit behet me ndalesa te shkurtra. Mberritja ne Stamboll rreth pasdites. Darka e lire dhe akomodimi ne hotel. Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Fillojme shetitjen  me udhëtim në Eminoy (stacioni...

Datat e nisjes: 9, 13, 20, 27 Janar 3, 10, 17, 24 Shkurt PROGRAMI: Nisja behet nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit Ndalese per kafe gjate rruges Ndalese per kafe ne Kukes. Procedurat doganore  dhe mberritja ne Mavrove Kohe e lire per te bere ski dhe konsumimin e drekes. Ndalesa te shkurtra gjate...