Star Tours | Kolashin 2 dite 55€
1035
post-template-default,single,single-post,postid-1035,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Kolashin 2 dite 55€

Kolashin 2 dite 55€

Datat e nisjes:
12, 19, 26 Janar
2. 9. 16. 23 Shkurt

Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Podgorice. Gjate rruges pushime te shkurtra. Drejtohemi drejt doganes Hanit Hotit dhe me pas ndalese e shkurter tek ujevara e Niagares. Drejtohemi drejt qendres tregtare Delta City. Akomodimi ne hotel ne Podgorice.

Dita II.  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi per ne Kolashin. Kohe e lire per ski. Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet: 
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi dhe Darka ne hotel

Cmimet e udhetimeve per femijet: 
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote

➡️Per rezervime dhe me shume informacione na kontaktoni⠀⠀⠀⠀⠀
📱 +355 69 20 69 694⠀⠀⠀ +35544521300⠀⠀⠀⠀
 info@star-tours.al⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Pagesat mund ti kryeni:⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🏦 Procredit Bank (Star Tours 2014)⠀⠀⠀⠀⠀⠀
📮Western Union & MoneyGram⠀⠀⠀⠀⠀⠀
🎯 Prane zyres Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaza e re , prane Raiffaisen bank

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.