Star Tours | Kolashin & Hotel Hilton 5*,
1075
post-template-default,single,single-post,postid-1075,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Kolashin & Hotel Hilton 5*,

Kolashin & Hotel Hilton 5*,

Cdo te shtune & 14 Shkurt, 2 dite, €59

Akomodimi ne Hotel Hilton 5*(me pishine te brendshme) – €59 /person (me mengjes dhe darke)
Akomodimi ne hotel New Star 4* – 49 euro/ person (me mengjes dhe darke)

Nisjet cdo te shtune dhe 14 Shkurt! (cmimi 14 shkurt 69€/person hotel Hilton dhe ka shtese: muzike live, surprize e vogel ne dhome, shishe vere ne dhome, 20 € Chipsa Falas per kazino)

Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Podgorice. Gjate rruges pushime te shkurtra. Drejtohemi drejt doganes Hanit Hotit dhe me pas ndalese tek ujvara Niagara ne Podgorice. Vizite e qytetit. Ndalese ne qendren e famshme tregtare Delta City. Akomodimi ne hotel ne Podgorice ku keni mundesine per te shfrytezuar facilitetet e hotelit, pishinen e brendshme, sauna, palester.

Dita II.  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi per ne Kolashin. Kohe per te bere ski deri ne ora 14.30. Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet: 
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi dhe Darka ne hotel New Star
– Mengjesi dhe Darka ne hotel Hilton 5*, perdorimi i faciliteteve te hotelit Pishine, Sauna, Jakuzzi etj.

Cmimet e udhetimeve per femijet: 
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.