Star Tours | Kontakt
822
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-822,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Kontakt

Per informacione te detajuara

Ku ndodhemi

NA KONTAKTONI

Emri (required)

Emaili (required)

Subjekti

Mesazhi

ZYRAT TONA

Mund te na kontaktoni cdo moment te dites dhe stafi yne i dedikuar do t’ju pergjigjet cdo moment per pyetjet tuaja ose informacionet qe kerkoni. Na ndiqni dhe ne rrjetet sociale per te pare ofertat me te fundit per udhetimet tona dhe paketat turstike.

Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaza e re , prane Raiffaisen bank⠀

WhatsApp chat