Star Tours | MOSKA 260 EURO
1048
post-template-default,single,single-post,postid-1048,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

MOSKA 260 EURO

MOSKA 260 EURO

DT 6-10 SHKURT

NISJA NGA TIVATI
AKOMODIMI NE AGIOS HOTEL ME 3 * ME MENGJES

—————————————–
NE CMIM NUK PERFSHIHET :
PROCEDURA PER VIZE (150 EURO )
—————————————-
CFARE NE SYGJEROJME TE VIZITONI :
-GRAND KREMLIN PALACE
-SAINT BRASIL’S CATHEDRAL
-RED SQUARE

PS:KEMI DHE DISA VENDE SEKRETE :p //

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.