Star Tours | Sofje 3 dite, €99
1068
post-template-default,single,single-post,postid-1068,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Sofje 3 dite, €99

Sofje 3 dite, €99

Datat e  nisjeve:
► 
15 Shkurt
8, 14, 22 Mars

Dita e parë:

Nisja nga Tirana me autobus ne ora 05.00 te mengjesit, prane Korpusit, tek sheshi “Nene Tereza”, në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel.

Dita e dytë:
Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit, vazhdojme vizitat me guide në Monumentet Kryesore te qytetit. Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska,  Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt.  Darka në Hotel.

Dita e tretë:
Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisja për në Tiranë. Gajtë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbrritja në Tiranë.

 

Në pagesë përfshihen:

Udhëtimi vajtje – ardhje, transfertat dhe shëtitjet me autobus.⠀
 Akomodim në Hotel 4* ne qender te qytetit për 2 netë qëndrimi.⠀
 Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.⠀
 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit 

 

➡️Per rezervime dhe me shume informacione na kontaktoni⠀⠀⠀⠀
📱 +355 69 20 69 694⠀⠀⠀ +35544521300⠀⠀⠀
 info@star-tours.al⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Pagesat mund ti kryeni:⠀⠀⠀⠀⠀
🏦 Procredit Bank (Star Tours 2014)⠀⠀⠀⠀⠀
📮Western Union & MoneyGram⠀⠀⠀⠀⠀
🎯 Prane zyres tone⠀⠀⠀
🚦Adresa: Rruga Teodor Keko , Unaza e re , prane raiffaisen bank⠀⠀⠀
#startours #trip #sofie

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.