Star Tours | Transporti
26
page-template-default,page,page-id-26,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Transporti

“Star Tours” kompania lider në transportin e udhetareve brenda dhe jashtë vendit e cila ofron sherbimin me të rehatshëm komod dhe të sigurt për udhetarët.

Mjete e transportit që ne disponojme jane të teknologjise së fundit dhe ofrojnë një sërë shërbimesh ekstra si dhe një siguri të larte në udhetim.

Mjetet tona janë VolksWagen dhe Mercedes Benz , tregojnë qartë cilësinë , komfortin që ofron “Star Tours” ndaj cdo klienti.  Fjala e fundit e teknoiogjisë dhe e luksit në transportin e udhëtarëve është shumë pranë jush për t’ju ofruar pushimet dhe udhetimet qe keni enderruar.

Në mjetet tona të transportit do të gjeni:

– Wireles Internet falas gjatë gjithë udhëtimit

– Televizor për të shijuar filmat më të fundit

– Hapësirë të bollshme , per rehati maksimale.

– Tualet te brendshem.

– Ekpres kafeje per te shijuar disa lloje kafesh.

Pra mos hezitoni te udhetoni me ne dhe do te shijoni kenaqesine e nje udhetimi te vecante .

WhatsApp chat