Star Tours | Star Tours - Agjensi Turistike
Star Tours është një kompani e cila ka nisur aktivitetin e ne fundin e viteve 2013. Si një kompani e re në tregun dhe në sektorin e operimit, është fokusuar në ofrimin e shërbimeve të një niveli tjetër. Duke u fokusuar në cilësinë maksimale të shërbimit , profesionilzimin e stafit dhe investimeve kolosale që janë bërë , Star Tours 2014 shumë shpejt u vendos në majën elitës së shoqërive të transportit dhe turizmit në Shqipëri.
sherbime transporti, agjensi turstike, biletari, paketa turistike, hoteleri, pushime verore, pushime dimerore, autobusa luksoze, pushime, makina me qera, agjensi udhetimesh me avion, agjensi udhetimi me autobus
814
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-814,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Paketa Turistike, Sherbime Transporti, Biletari

Star Tours ofron paketat turistike me cmimet me fantastike, sherbime transporti me automjete moderne dhe sherbime biletarie per ti kthyer udhetimet tuaj ne nje eksperience te paharrueshme.

amsterdam
Paketa Turistike

Vizitoni cdo mend qe keni enderruar me cmimet me te lira dhe me paketa turistike fantastike.

0Z1A9792

Autobusta e Star Tours jane te gjithe, mjete ultra modern qe e bejne udhetimin tuaj nje eksperience te paharrueshme.

sherbime
Biletari

Me ne mund te prenotoni biletat per cdo vend qe deshironi. Rezervoni tani.

coloseu
Oferte Last Minute

Na ndiqni ne rrjete sociale dhe faqen tone te internetit per ofertat me te fundit last minute.

Perse te zgjidhni Star Tours ?

Prej vitesh tashme shoqerine jone, eshte aktive duke ofruar nje sere sherbimesh gjithmone ne industrine e turizmit. Misioni yne vazhdon te jete dhurimi i nje eksperience te paharrueshme ne cdo aspekt nga cdo sherbim i Star Tours

Autobuse luksoze me cmimet me te mira dhe paketa turistike ne vendet qe gjithmone keni dashur ti vizitoni, shoqerine jone cdo dite zgjedh menyra te reja qe ju te shetisni kudo ne bote.

Paketat Tona

Star Tours ofron shume lloje paketash dhe sherbimesh per ju, per te plotesuar te gjitha kerkesat tuaja ne lidhje me udhetimet e secilit

guide

Udhetoni gjithe boten me Paketa me guide. Njihni vendet qe gjithmone keni dashur ti vizitoni dhe mesoni mbi kulturen dhe historine e tyre.

individuale

Nese jeni gati per nje aventure udhetimi atehere jeni ne vendin e duhur. Paketa individuale per udhetime kudo ne Europe dhe jo vetem.

lux

Paketat luksoze per te gjithe ata qe duan pushime ne vende me te kerkuara te botes. Hotele me 5 yje, sauna brenda dhomes e shume opsione te tjera. Na kontaktoni.

0Z1A9793

Mjetet me moderne si autobus, fugona i gjeni tek Star Tours. Te gjitha mjetet jane full option duke nisur nga interneti brenda ne mjet, ekrane, sedilje moderne e shume te tjera.

Paketa Turistike

Me poshte mund te shikoni paketat me te fundit turistike.

WhatsApp chat