Star Tours | startours 2014
2
archive,paged,author,author-startours,author-2,paged-2,author-paged-2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Author: startours 2014

Me plazhe me rërë të bardhë, ujë të ngrohtë e të kthjellët si kristali të Oqeanit Indian dhe klimë të këndshme gjatë gjithë vitit, Maldivet janë destinacioni më i dëshiruar për pushime. The Beehive 4* (Paketa ne kete hotel kushton 1599 €/Person per 7 nete me mengjese) Canareef...

WhatsApp chat