Star Tours | Paketa Individuale
137
archive,category,category-paketa-individuale,category-137,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Paketa Individuale

Me plazhe me rërë të bardhë, ujë të ngrohtë e të kthjellët si kristali të Oqeanit Indian dhe klimë të këndshme gjatë gjithë vitit, Maldivet janë destinacioni më i dëshiruar për pushime. The Beehive 4* (Paketa ne kete hotel kushton 1599 €/Person per 7 nete me mengjese) Canareef...

WhatsApp chat