Star Tours | Paketa Luksoze
989
page-template-default,page,page-id-989,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Paketa Luksoze

Qe kur kemi filluar aktivitetin ne fushen e turizmit, kemi krijuar kujtime te paharrueshme per klientet tane ne disa nga destinacionet me te vecanta dhe te largeta te botes. Kemi kontribuar qe endrrat e klienteve te behen realitet. Objektivi jone eshte te kenaqim klientet, ne menyre......

Me plazhe me rërë të bardhë, ujë të ngrohtë e të kthjellët si kristali të Oqeanit Indian dhe klimë të këndshme gjatë gjithë vitit, Maldivet janë destinacioni më i dëshiruar për pushime. The Beehive 4* (Paketa ne kete hotel kushton 1599 €/Person per 7 nete me......

Republika Domenikane është e vendosur në ishullin e Hispaniola në Antilles së Madhe në Detin e Karaibeve me plazhe me rërë të bardhë e te butë, me diellin e pastër, janë një garanci turistet dhe vizitoret i tërheq jo vetëm për një pushim plazh, por......

Ofertat kanë mbaruar, për ofertat momentale ju lutemi të na kontaktoni! Nisja me 6 Qershor, kthimi me 13 Qershor, 7 nete. Hotel Copacabana 3* – 279 euro/person Hotel Garbi Park & AquasPlash 4* – 289 euro/person Hotel Don Juan Resort 4* – 290 euro/person Guitart......

Tajlanda, e njohur ndryshe edhe si toka e buzëqeshjeve, vazhdon rritjen e saj nga parajsa e kampingjeve deri tek pushimet e zakonshme më të preferuarat. Joshja është e dukshme nga bukuria e rrethinave të vendit, ushqimit shumë të mirë, njerëzve të shoqërueshëm dhe cmimeve të......

WhatsApp chat