Star Tours | Punta Cana
1152
post-template-default,single,single-post,postid-1152,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Punta Cana

Punta Cana

Republika Domenikane është e vendosur në ishullin e Hispaniola në Antilles së Madhe në Detin e Karaibeve me plazhe me rërë të bardhë e te butë, me diellin e pastër, janë një garanci turistet dhe vizitoret i tërheq jo vetëm për një pushim plazh, por ajo është me pamjet të bukura dhe interesante edhe për relievin gjeografik me shume bukuri mahnitëse. Punta Cana ona me plazhet me te bukura te Republikes Domeniakiane ofron peizazhe që të lëne pa frymë me mrekullitë natyrore në brendësi, dhe shumë atraksione tjera . Kryeqyteti është Santo Domingo, e cila është shënuar nga periudha koloniale spanjolle, është shumë i rekomanduar me muze dhe ekspozita katedrale si pikë me rendësi e qytetit , me arkitekturën po thuajse spanjolle.

 

Në cmim përfshihet:
– Fluturimi me avion vajtje-ardhje nga Tirana me nga 10 kg bagazh kabine
– Transferta aeroport – hotel – aeroport
– Akomodimi në hotelet e mesipërme me 5* për 7 nete qendrimi
– Koncepti All Inclusive (Mengjes, dreke, darke, pije alkoolike dhe jo-alkoolike pa limit)

Hotele te tjera: (kontaktoni me agjentet tane per te te marre ofertat per keto hotele)
Sirenis Cocotal Beach Resort 5*
Grand Bahia Principe Turquesa 5*
Now Garden Punta Cana 5*
Grand Bahia Principe Punta Cana 5*
Club Hotel Riu Bambu All Inclusive 5*
Alsol Luxury Village 5*
Ocean Blue & Sand 5*
Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames 5*
Riu Republica – Adults Only 5*
Catalonia Punta Cana 5*
Bavaro Princess Resort Spa And Casino 5*
Luxury Bahia Principe Esmeralda 5*
Luxury Bahia Principe Ambar Blue 5*
Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Adults Only 5*
Now Larimar Punta Cana 5*
Barcelo Bavaro Beach Adults Only 5*

Oferta eshte momentale. Per rezervim mjafton 50% e pageses si fillim, pjesa tjeter deri 2 javë para nisjes. Matias Travel bashkepunon me qindra hotele ne Punta Cana, ndaj nese deshironi variante te tjera hotelesh, ose nese preferoni ndonje hotel qe nuk eshte ne listen mesiper, mjafton te kontaktoni agjentet tane.

WhatsApp chat