Star Tours | Rreth Nesh
819
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-819,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Rreth Nesh

Prej vitesh prane jush

CILET JEMI

Star Tours është një kompani e cila ka nisur aktivitetin e ne fundin e viteve 2013.

Si një kompani e re në tregun dhe në sektorin e operimit, është fokusuar në ofrimin e shërbimeve të një niveli tjetër.

Duke u fokusuar në cilësinë maksimale të shërbimit , profesionilzimin e stafit dhe investimeve kolosale që janë bërë , Star Tours 2014 shumë shpejt u vendos në majën elitës së shoqërive të transportit dhe turizmit në Shqipëri.
<blockquote>Si një vend i cili u rendit ne vend te 4 nga revista e mirënjohur New York Times, si atraksioni më i mirë i 2014 , Shqipëria është një parajsë e pazbuluar nga shumë qytetare europian dhe jo vetëm.</blockquote>
Kompania jonë bën të mundur qe të prekni cdo pjesë të pashkelur të tokës Shqiptare, vendet arkeologjike , alpet e Shqipërisë, kështjellat, monumentet e kulturës më të vizituara ballkanase cdo vend tjetër që keni ëndërruar.

Star Tours 2014 i ofron të gjitha këto shërbime me mjetet më të mira të transportit , të teknologjisë së fundit të cilat ofrojnë komoditet, rehati dhe argëtim. Mjetet transporti VIP të cilat zotërojnë wireless, ndjenjëse të rehatshme dhe një eksperiencë udhëtimi që asnjëherë nuk e keni përjetuar.

Transportimi i klientëve nuk realizohet vetëm brenda territorit Shqiptar por në cdo vend të Europës dhe kudo ku kërkohet shërbimi ynë . Një staf i kualifikuar pret 24orë në 7 t’ju shërbej që të kaloni pushimet , udhëtimet që gjithmone keni ëndërruar.

Mund të na gjeni shumë thjesht tek zyrat tona tek <strong>Rruga e Durrësit , Pallati 79 afër Bustit të Adem Jasharit.

WhatsApp chat