Star Tours | Sherbimet Star Tours - Agjensi Turistike
Shërbimet e shoqërisë tonë janë të shumëllojshmë dhe përfshijnë cdo shërbim për t’ju bërë pushimet sa më të rehatshmë dhe të paharueshme. Star Tours 2014 operon për t’ju transportuar ne dëstinacionet që gjihtmonë keni ëndërruar
transport udhetaresh, agjensi turistike me avion, agjensi turistike me autobus, bileta, makina me qera, transport, paketa turistike
205
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-205,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Sherbimet

Per nje eksperience te paharrueshme

Shërbimet e shoqërisë tonë janë të shumëllojshmë dhe përfshijnë cdo shërbim për t’ju bërë pushimet sa më të rehatshmë dhe të paharueshme. Star Tours 2014 operon për t’ju transportuar ne dëstinacionet që gjihtmonë keni ëndërruar
Shërbimet tona janë :

– Transporti i udhëtarëve në destinacionet e ndryshme brenda Shqipërisë dhe jashte saj. Vendet që këni ëndërruar gjithmonë ti vizitoni janë shumë pranë jush. Me mjetet supër modern që kompania jonë ka vendosur në dizpozicion ju ofron komoditetin që në shumë pak vende e gjeni.

– Udhëtim me një staf profesional që ju shërben në cdo moment dhe ju ofron rehatinë maksimale për një eksperiencë te paharrueshme. Mjetet të cilat plotësojnë cdo standart V.I.P janë në dizpozicionin tuaj.

– Turet turistike. Ture disa ditore dhe javore ne vendet që ju preferoni me tepër. Në Shqipërinë e bukur, në Spanjë , Itali , Francë, në Turqi e në cdo vend tjetër që keni zgjedhur për të kaluar pushimet tuaja dhe momentet e relaksit.

– Ture kulturore dhe historike. Ture kulturore ne vendet me rëndësi më të madhe historike. Vizita dhe ture ne Butrint , në Apolloni , në Greqi e në cdo vendet tjetër ku janë shkruar ngjarjet më të mëdha historike. Përjetoni një eksperiencë  të mahnitshme me Star Tours 2014 duke vizituar cdo vend me rëndësinë më të madhe kulturore për ju.

– Paketa turistike nga më të ndryshmet për të gjitha preferencat. Prenotoni paketat familjare për pushime që nuk do ti harroni kurrë, paketa ekonomike me cmimet më të përkryera për të gjitha potencialet. Paketat VIP për pushime të cilat  do ti jepni definicion pushime të standarteve më të larta.
Tek Star Tours 2014 do të gjëni cdo shërbim për të cilin keni nevojë për të udhëtuar, në atraksionet më të mëdha botërore dhe për të realizuar pushimet të cilat do t’ju faktojnë standartet e vërteta të pushimeve.

WhatsApp chat